Z okazji Dnia Edukacji Narodowej minister Katarzyna Hall wystosowała list do nauczycieli.
Minister Katarzyna Hall napisała list do nauczycieli i pozostałych pracowników oświaty z okazji zakończenia roku szkolnego, w którym dziękuje im za ich pracę.
Wiceminister edukacji Andrzej Waśko wystosował list do kuratorów, w którym zwraca uwagę, że niedopuszczalne jest żądanie od dyrektorów i nauczycieli dokumentów, które nie wynikają z żadnych przepisów prawa.
Skończył się rok szkolny, zaczęły wakacje, wydawałoby się, że koniec tematyki oświatowej. Redakcja monitora chciałaby odpocząć. Okazuje się, że nie tak prędko.
List ministra Romana Giertycha na zakończenie roku szkolnego.