Monitor.edu.pl / Newsy Edukacyjne Kanał RSS: Monitor Edukacji

List minister Hall do nauczycieli

Kanał RSS: Newsy edukacyjne
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej minister Katarzyna Hall wystosowała list do nauczycieli i pracowników oświaty, w którym wyraża im wdzięczność za trud podejmowany aby dobrze przygotować dzieci i młodzież do dorosłego życia.

„W najbliższym czasie polską oświatę czekają zmiany – napisała w liście Pani Minister. „ przygotowujemy je z myślą, aby polska szkoła była jak najbardziej skuteczna, przyjazna i nowoczesna, by zapewniała wysoką jakość kształcenia i poczucie bezpieczeństwa, wyrównywała szanse w dostępie do edukacji, pozwalała młodym ludziom doskonale znaleźć się w dorosłym życiu oraz funkcjonować we współczesnej Europie bez granic, ale także by coraz lepiej doceniała pracujących w niej nauczycieli. Dla wszystkich pedagogów będzie to czas nowych wyzwań, a jednocześnie powód do satysfakcji z każdego osiągniętego celu.

Drodzy Nauczyciele, Wychowawcy i Pracownicy Oświaty! Z okazji Dnia Edukacji narodowej życzę Wam wszystkim, aby praca z dziećmi i młodzieżą była dla Was źródłem zadowolenia. Niech znakomite osiągnięcia i godna postawa wychowanków będzie najwspanialszą nagroda i zachętą do dalszego działania” – napisała Minister.

MEN, 13.10.2008
I. D., 13 października 2008

Twoja opinia


Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.
Fundusze EOG Fundacja im. Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży